DC Gear Motor 24v Low Noise DC Gearbox Motor A58-3650 Brushless Worm Gear Motor 24V40RPM 1:200 Ratio
  • Model: A58-3650
  • You can choose the voltage:24V
  • At 12V, the no-load speed can be selected:16-470RPM
  • Motor size: 58*40MM
  • Axis size: 8mm
Ships From: China
Brand: Aslong Motor SKU: 24V40RPM 1:200 Ratio Categories: , , , Tags: , , ,
Weight 0.992 lbs
Dimensions 1.18 × 0.47 × 0.4 in